oktober 5, 2026
Nieuwe testmogelijkheid voor Nembutal
In de oktoberupdate 2026 van het online e-Handboek De Vredige Pil wordt een nieuwe testservice geĂŻntroduceerd als alternatief voor de testservice van het Spaanse bedrijf Energy Control.
Bijna tien jaar lang bood het in Barcelona gevestigde Energy Control wereldwijd een testservice voor Nembutal aan leden van Exit en abonnees van het e-Handboek De Vredige Pil. Hun dienstverlening gold als de gouden standaard voor de professionele analyse van natriumpentobarbital.
In augustus 2026 maakte Energy Control bekend deze testservice niet langer meer aan te bieden. Inmiddels heeft Exit een alternatief gevonden waarvan we verwachten dat het professionele laboratoriumanalyses van dezelfde hoge kwaliteit zal bieden.
Zoals de zaak van Christa Pike laat zien, is het van groot belang te weten wat de zuiverheid is van het natriumpentobarbital dat je gebruikt.
Testen is essentieel, zeker wanneer er twijfel bestaat over de herkomst van het middel.
Deze en andere onderwerpen komen aan bod tijdens het webinar over testen in november.
met Exit